Aneszteziológus

Terület: Németország

Friss diplomás orvosokat, rezidenseket, szakorvosokat keresünk németországi partnereink számára

Feladatkör:                        Németországi kórházakban/klinikákban történő munkavégzésre keressük a leendő kollégákat.

A munkakör betöltéséhez

szükséges tapasztalat,

végzettség:                       Orvosi egyetemi végzettség

Nyelvtudás:                      Az interjúk német nyelven zajlanak.

Min. B2 szintű, nyelvvizsgával igazolt német nyelvtudás (Goethe-Institut, TestDaF,                 Österreischisches Sprachdiplom Deutsch) • vagy minimum középszintű nyelvtudás folyamatban lévő nyelvvizsgával

A megbízó cég profilja:       Az egész német nyelvterületen, modern, nyugat-európai színvonalon felszerelt kórházak,

          klinikák részére keressük a leendő kollégákat.

Partnerünk kínálata:

Nyugat-európai szinvonalú munkakörülmények, valamint bérezés.

Segítséget nyújt a partner cég a hatóságokkal való kapcsolattartásban, a szükséges papírok beszerzésében.

Partnerünk a jelöltnek segítséget nyújt a szálláskeresésben is megállapodás esetén.

Jelentkezéshez az CV-t magyar és német nyelven várjuk.

Amennyiben Ön jelentkezik egy adott pozícióra, úgy hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez.  Megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjül juttassa el német nyelvű CV-jét a info@allas-kulfoldon.hu címre.

Keresőszavak: fájdalomcsillapítás, külföldi munkavállalás, Németország, rezidens, szakorvos

Amennyiben érdekli ez az állásajánlat, kérjük jelentkezzen be vagy írjon egy e-mailt erre a címre!

E-mail cím:
Jelszó:

Regisztrálni szeretném magamat
Meghirdetett állásra jelentkezem, illetve az önéletrajzomat szeretném feltölteni. A regisztráció ingyenes.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Kinek küldi?
E-mail címe:

Szívesen vállalna munkát
  az Európai Unió tagországaiban?

Nem tudja, miképp tehetné, hogyan induljon neki,
mik várnak Önre s mit kell tennie? Mi segítünk!

Portálunkon minden információt megtalál ahhoz, hogy
sikeresen elhelyezkedhessen az Ön által leginkább
preferált uniós ország bármely intézményében.

Elnöki főhajtás a debreceni orvosok teljesítménye előtt :: Áder János gratulált tovább

Hatékony gyógyszerkombinációval a HIV-beteg nem fertőzi tovább környezetét :: Egy HIV fertőzött élete 30-40 évvel is meghosszabbítható tovább

MOK: az egészségügy még mindig nem stratégiai ágazat :: "A kormányzat maradékelven kezeli az egészségügyet" tovább

Regisztráció
   az orvosi állások adatbázisába

Meghirdetett állásra jelentkezem, értesülök hírlevélben a legfrissebb állás ajánlatokról.